На замовлення Віктора Януковича міністр культури зіграє і заспіває для церковних діячів Міністр культури Михайло Кулиняк планує заспівати влітку для Президента Віктора Януковича і церковних діячів.


Як повідомляє
УНІАН з посиланням на телеканал «24», міністр всерйоз стурбувався пропозицією В.Януковича підготувати репертуар в особистому виконанні для зустрічі Президента з главами Церков, яка відбудеться влітку.


За словами М.Кулиняка, з репертуаром свого виступу він ще не визначився, але він сподобається не тільки особисто В.Януковичу, але й церковним діячам.


«Якийсь спеціальний репертуар я не готую, я думаю, це будуть народні пісні. І це, дай Боже, щоб воно відбулося. А раз Президент сказав, то так і буде. А яку пісню співати – залежить від настрою, знайдемо, у мене їх дуже багато, цих пісень, я їх дуже багато знаю, українські зокрема, тому для мене в цьому плані немає ніяких питань», - сказав міністр культури М.Кулиняк.


Як відомо , 21 березня Президент України Віктор Янукович запропонував провести наступну зустріч з представниками Всеукраїнської ради Церков влітку в Криму. Звертаючись до міністра культури М.Кулиняка, В.Янукович сказав, що в Криму він зможе для них зіграти і заспівати.


М.Кулиняк закінчив Київську державну консерваторію імені П.Чайковського за фахом "скрипка" з кваліфікацією "викладач, артист камерного ансамблю, артист оркестру".

Теги: