Спортклуб київської парафії УПЦ (МП) здобуває перші місця на міжнародних і всеукраїнських змаганнях з футболу і греко-римської боротьбиПри столичному храмі на честь Різдва Пресвятої Богородиці, УПЦ (МП), постійно діють кілька соціальних проектів, до яких долучаються і молодь, і ветерани, і діти. Зокрема, для дітей крім недільної школи діють дві спортивні секції – школа футболу і школа дитячої боротьби, повідомляє кореспондент "Релігії в Україні" з посиланням на працівників церкви.

Заняття в цих секціях проводять досвідчені тренери, які займаються з дітками будь-якого віку і рівня підготовки. І хоча в таких тренуваннях головне – сам процес, а не перші місця на турнірах, приємно, що вихованці цих спортивних клубів на змаганнях посідають призові місця.

Так, наприкінці березня в Алушті відбулися міжнародні змагання з футболу «Алуштинская весна 2012», в яких взяла участь футбольна команда «Купол» парафії Різдва Пресвятої Богородиці. Уцьому турнірі були заявлені команди з України, Росії, Білорусі хлопчиків 2001 року народження. Команда, в якій тренуються вихованці школи футболу «Купол», виборола перше місце в змаганнях. Головний тренер цих юних футболістів – Леонід Ярмолинський.

Спортклуб київської парафії УПЦ (МП) здобуває перші місця на міжнародних і всеукраїнських змаганнях з футболу і греко-римської боротьби5-7 квітня в м.Березня Рівненської області відбувся 18-й всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Станіслава Коваля.

В турнірі взяли участь 244 учасники, серед яких були спортсмени з України, Білорусі, Польщі. Школу боротьби «Купол» на змаганнях представляли 4 спортсмени. Всі вони завоювали призові місця і нагороди. Яременко Назар посів 3-тє місце у ваговій категорії учасників 27 кг. В категорії 29 кг чемпіоном став вихованець клубу «Купол» Мирослав Солов’ян. Яременко Денис посів 2-ге місце у ваговій категорії 32 кг. Ще одне призове 3-тє місце у ваговій категорії 35 кг виборов Андрій Гуменюк.

Для підготовки такого вдалого виступу юним борцям команди «Купол» довелося докласти чимало зусиль на тренуваннях в дитячій школі боротьби. Тренують юних спортсменів тренери Сергій Шинкарук і керівник секції Василь Шерстняков.