17 квітня у галереї УПЦ «Соборна» в Києві відбувся перший в Україні Конкурс аматорського короткометражного православного фільму «SMALL VIDEO», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Православіє в Україні.

Організатором конкурсу виступив Духовно-просвітницький центр при Кафедральному соборі УПЦ на честь Воскресіння Христового за партнерської підтримки Міжнародного фестивалю православного кіно «Покров».

Проект організовано з метою визначення художнього та технічного рівня українського аматорського короткометражного православного кіно та актуалізації діалогу про сучасну православну людину крізь призму кіно.

Роботи на конкурс були надіслані дуже різні – і за задумом, і за рівнем виконання. Оцінювали їх за чотирма номінаціями: краща режисерська робота, краща операторська робота, кращий сюжет фільму та особлива номінація конкурсу — «Духовно-просвітній короткометражний фільм».

До складу журі конкурсу увійшли: гендиректор Міжнародного фестивалю «Покров» протоієрей Олександр Акулов, режисер Юлія Войнова, заслужений актор України Дмитро Лалєнков та головний режисер студії при Митрополії УПЦ — Олена Каретник.

Як розповів голова журі генеральний директор Міжнародного фестивалю «Покров» протоієрей Олександр Акулов, будь-який фестиваль православного кіно – це значний крок у місіонерській та соціальній роботі. «Те, що у нас 10 років був і залишається один єдиний православний фестиваль «Покров», мене, як не дивно, зовсім не радує. Мені хотілося б, щоб їх було три, чотири, п'ять, і кожні 3 місяці проводився б якийсь фестиваль. Нинішній конкурс – як раз і є таким кроком уперед».

Пропонуємо вашій увазі стрічку Антона Яловського «Твоє майбутнє – твій вибір», яка отримала особливу номінацію «Духовно-просвітній короткометражний фільм» на Першому конкурсі аматорського короткометражного православного фільму «SMALL VIDEO».

Теги: