АНОНС: зустріч з польським науковцем о. Матеушом Пшановським "Загадка ефективності Апостолів" (Київ,17 травня)Інститут релігійних наук св.Томи Аквінського (Київ) запрошує на зустріч "Загадка ефективності Апостолів. Св. Тома і бл. Джон Генрі Н'юмен", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на організаторів заходу.

Подія відбудеться в четвер, 17 травня 2012 р., о 19:00 в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського за адресою вул. Якіра, 13.

Гостем Інституту буде польський домініканець, доктор теології, творець і директор "Домініканських Студій Філософії і Теології" - о. Матеуш Пшановський ОР.

Він ознайомить присутніх з темою "Загадка ефективності Апостолів. Св. Тома і бл. Джон Генрі Н'юмен". У світі, де всі говорять про успіх, ця тема видається особливо цікавою і вартою переосмислення.

О. Матеуш викладає догматичну теологію  у Філософсько-теологічному колегіумі домініканців у Кракові. Особливо працює над проблемою простоти Бога і таємниці Святої Трійці. Науково найбільш охоче займається думкою св. Томи Аквінського.

Теги: