Українська асоціація релігієзнавців (УАР) і портал «Релігія в Україні» приступили до відбору доповідей, статей та іншх матеріалів, що були надіслані протягом останніх місяців на Міжнародну наукову інтернет-конференцію «Православ'я в Україні після Харківського Собору єпископів (1992 р.): проблеми, здобутки, перспективи».

Нагадаємо, що у 2012 році виповнюється двадцять років з часу проведення у Харкові Собору єпископів Української Православної Церкви (Московський Патріархат), після якого відбулось прикре розділення в Українському Православ’ї. І до сьогодні події 1992 р. викликають діаметрально протилежні оцінки: від повного схвалення до принципового засудження. Однак не викликає сумніву, що Харківський Собор став однією з доленосних подій в новітній історії Православ’я в Україні.

З цією метою Українська асоціація релігієзнавців (УАР) і портал «Релігія в Україні» оголосили проведення Міжнародної наукової інтернет-конференції «Православ'я в Україні після Харківського Собору єпископів (1992 р.): проблеми, здобутки, перспективи».

Наразі матеріали, які поступили на електронну поштову скриньку редакції, проходять відбір і редагування, після чого друкуватимуться на порталі «Релігія в Україні».

Свої доповіді, статті та інші матеріали українською та російською мовами обсягом до 0,5 умовного авторського листа (до 20 тисяч знаків) можна досилати на адресу редакції religion.ua@gmail.com

Теги: