Греко-католики Львова шукають кандидатів у батьки-вихователі для дитбудинку сімейного типуУ Львові греко-католицький відділ у справах дітей веде пошук кандидатів у батьки-вихователі для дитячого будинку сімейного типу, який щойно створюється, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews.

У Львові на вул. Багряного, 33 у власності міста є будинок, який давно не експлуатується. В результаті реконструкції 10 дітей-сиріт отримають прекрасні умови для проживання.

Дитячий будинок сімейного типу розрахований на проживання до 10-ти дітей, насамперед, родинних груп дітей незалежно від віку та статі, що є дуже важливим, бо зберігаються родинні зв’язки між дітьми і вони разом зростають. Разом з дітьми проживають батьки-вихователі. Така форма максимально наближена до сімейного виховання, дає дитині можливість гармонійно розвиватись зі своїми ровесниками, вчитися з іншими дітьми в звичайній школі, отримувати необхідний досвід спілкування з родиною, готуватися до самостійного життя.

Для функціонування ДБСТ необхідно підготувати батьків – вихователів, які будуть проживати разом з дітьми, піклуватися про них та готувати до самостійного способу життя.

Кількість дітей-сиріт у Львові не зменшується. За 2011 рік в місті збільшилось на 30 дітей-сиріт, та 97 дітей позбавлені батьківського піклування. Загалом на обліку відділів у справах дітей перебуває 611 дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Більшість дітей перебуває під опікою громадян, в прийомних сім’ях. Проте 86 дітей перебувають в інтернатах. Який би не був чудовий інтернат, кажуть ініціатори дитбудинку, він не зможе замінити дитині життя в сім'ї, надати необхідний досвід для підготовки до дорослого життя.

Тим, хто надумав стати батьками-вихователями, можна звертатись за контактами: відділ у справах дітей (032) 235-40-40, 297-58-83, Комісія родини УГКЦ: (067) 67-41-986
.

Теги: