VII Всесвітня зустріч сімей зібрала близько мільйона учасниківВ Мілані відбулася VII Всесвітня зустріч сімей, яку організувала Католицька Церква, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Сatholicnews.

За інформацією організаторів VII Всесвітньої зустрічі сімей, в недільній літургії з Папою Римським взяло участь близько мільйона осіб, 350 тис. було присутньо на святі свідчень в суботу 2 червня. На форум до Мілана приїхали разом зі своїми батьками 80 тис. дітей. 5,5 тис. священиків і ченців молилися разом з Папою в суботу вранці.

На вулицях міста вітали Бенедикта XVI  200 тис. учасників, 1880 були присутні на концерті в честь Папи в театрі "Ла Скала", майже 7 тис. осіб взяло участь у Міжнародному пастирському конгресі. 5,3 тис. волонтерів допомагали учасникам світового форуму, на якому було представлено 153 національності.

Трансляція заключної літургії на першому італійському телеканалі зібрала майже 3 млн. глядачів. 122 тис. чоловік відвідали з 31 травня по 3 червня офіційний сайт конгресу.

Як підкреслив на закінчення VII Всесвітньої зустрічі сімей кардинал Енніо Антонеллі, голова Папської ради у справах сім'ї, Церква жива і в останні дні люди продемонстрували це. Він закликав мас-медіа звернути увагу на справжнє життя Церкви, а не зосереджуватися на маргінальних аспектах, які не мають великого значення.

Теги: