Указом пресвященного Адріана, єпископа Хмельницького і Кам’янець-Подільського УАПЦ, було піддано канонічним санкціям священика Ігоря Герія, який служив у м. Кам’янець-Подільському, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Автокефалія.

Санкції були накладені за низку порушень, "несумісних зі священицьким покликанням". Священик був заборонений у священнослужінні і попереджений, "що в разі продовження антицерковної діяльності і подальшого провадження аморального способу життя, на розгляд Освященного Архієрейського Собору буде винесено питання щодо позбавлення його сану".

Як повідомляється, протягом визначеного періоду, наданого о. Ігорю Герію на покаяння, "з його боку не було не те що щирого розкаяння за свої вчинки, але він ще запекліше виявляв свою деструктивну діяльність та ще більше протистояв церковній владі".

Тому, відповідно до рішення Архієрейського Собору від 23 листопада 2011 року, Ігоря Герія позбавлено священицького сану та викреслено з кліру Української Автокефальної Православної Церкви. Про це єпископ Адріан, керуючий Хмельницькою єпархією, з благословення Предстоятеля УАПЦ митрополита Мефодія на адресу о.Ігоря Герія видав офіційне повідомлення від 8 червня 2012 року.

Зазначимо, що до останнього часу Хмельницька єпархія УАПЦ застерігала всіх людей про діяльність у місті Кам’янець-Подільський "шахрая з багаторічним стажем" колишнього клірика УАПЦ Герія Ігоря Володимировича, який представляючись діючим священиком, від імені громади УАПЦ збирав кошти нібито на будівництво храму, при цьому банківськими реквізитами отримувача коштів є не церковний рахунок, а особистий рахунок І. В. Герія. Станом на 18 травня 2012 року згадана особа продовжує провадити діяльність «священика» і збирати кошти нібито на будівництво храму.

Теги: