1 липня в парафіях Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ(о), яку очолює архієпископ Ігор (Ісіченко), буде відправлено молебень до Пресвятої Богородиці "про захист українців південно-східного реґіону від дискримінації за мовною ознакою", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на uapc.org.ua.

 

Як повідомляється, 4 або 5 липня 2012 р. на сесії Верховної Ради України передбачається прийняття законопроєкту № 9073 "Про засади державної мовної політики", який суттєво обмежить вживання української мови в більшості областей України. "Він практично закріпить цілковите панування російської мови в адміністративних, судових установах, силових структурах на Сході України", -- наголошують у Харківсько-Полтавській єпархії.

Тому в останню неділю перед другим читанням законопроекту № 9073 «Про засади державної мовної політики», 1 липня 2012 р., в парафіях Харківсько-Полтавської єпархії після проведення літургії буде відправлено молебень до Пресвятої Богородиці про захист українців південно-східного реґіону, на терені якого діє єпархія, від дискримінації.

Теги: