Уповноважений УПЦ з вищої освіти і науки провів робочу зустріч з генеральним консулом Словацької Республіки6 липня Уповноважений Української Православної Церкви з питань вищої освіти і науки, ректор Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія, президент Карпатського університету імені Августина Волошина, професор архімандрит Віктор (Бедь) та проректор КаУ з Євроінтеграції Станко П.І. провели робочу зустріч з генеральним консулом Словацької Республіки в Ужгороді паном Маріаном Муліком, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УУБА-КаУ.


Під час зустрічі сторони обговорили питання розвитку міжнародної співпраці між вищими навчальними закладами України та Словаччини, та зокрема щодо особливостей процедури візового режиму для науковців, освітян, студентів та осіб в духовному сані.


Словацьким дипломатом позитивно було оцінено діяльність УУБА-КаУ на ниві міжнародної освітньо-наукової, духовної співпраці із Пряшівським університетом та православними єпархіями Православної Церкви Чеських земель і Словаччини.

Теги: