У Львові місцевий житель виколов собі очі з криком "Христос воскрес"У Львові городянин виштрикнув собі очі начебто через те, що його не взяли до релігійної організації. Чоловік покалічив себе скалкою навпроти її офісу й перед очима у спантеличених мешканців навколишніх будинків, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на НТН і Галінфо.

Зараз він у лікарні в тяжкому стані. У християнській громаді свою причетність до самоушкодження молодика заперечили.

Акт наруги над власним тілом скоєно в оцьому дворику. Тридцятирічний львів'янин спочатку розбив вікно однієї з квартир на першому поверсі. Узяв скалку й вибрав собі очі. Дзвін розбитого скла та крики чоловіка привернули увагу тутешніх мешканців.

Володимир, свідок:


- Перший його викрик - "Христос воскрес, Христос воскрес" - три рази. Я зразу зрозумів, що то щось не те. І друге: "Я є дуже щаслива людина". І тоже три рази.


Шоковані свідки викликали міліцію. А правоохоронці вже - швидку допомогу. Лікарі, що приїхали на виклик, побачили жахливу картину.

Галина Кіт, в.о. керівника оперативного відділу Станції швидкої медичної допомоги:


- Мужчина приблизно 30 років провів собі аутонуклеацію очних яблук. Пояснити цю ситуацію толком не міг. Хворий сидів на вулиці. Біля нього були очні яблука, які лежали на тротуарі фактично. І очні яблука були засипані землею.


Чоловік повиймав собі очі начебто через те, що його не взяли до католицької організації "Українська молодь Христові". Проте в самій громаді це заперечили - львів'янин, кажуть, інколи приходив погомоніти, приятелював з однією дівчиною, але ніколи не звертався з проханням узяти його до їхніх лав.

Роман Ковалів, керівник християнської організації:

У Львові місцевий житель виколов собі очі з криком "Христос воскрес"

- Він не був членом організації, він до нас приходив просто на громадських засадах, як і будь хто може сюди прийти.


Батьки хлопця, поза камерою, запевнили, що їхній син не виймав собі очей. А сталося це внаслідок нещасного випадку. Осліплений чоловік зараз у реанімації в тяжкому, проте стабільному, стані. Щойно йому поліпшає, лікарі призначать психіатричну експертизу.

Містом ширяться чутки, що Микола віруючий і був переконаний - з Божою поміччю зцілиться. Ще одна версія: чоловік хотів стати членом молодіжної християнської організації, однак його вік став на заваді.

Скільки часу Микола пробуде в реанімації лікарні, не відомо. Однак щойно чоловіку стане ліпше, йому проведуть психіатричну експертизу.

Теги: