Українська громада в Іспанії – третя за розмірами серед східноєвропейських мігрантівУкраїнська громада в Іспанії посідає третє місце за розмірами серед мігрантів із країн Центрально-Східної Європи, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.


Про це під час презентації результатів дослідження "Українсько-іспанський міграційний вектор: переваги та ризики в контексті візової лібералізації" розповіла експерт Центру міжнародних зв’язків Єлена Санчез-Монтіяно.

Вона повідомила, що українська громада в Іспанії налічує 86 тис. 316 осіб.

"Вона (українська громада – ред.) зараз займає третю позицію серед груп мігрантів із країн Центральної та Східної Європи",– додала вона.

Експерт зауважила, що найзначніше кількість українців в Іспанії збільшилася протягом 2000-2008 років. До того ж, ця тенденція зберігається попри економічну кризу.

Як повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні", у Мадриді дуже багато українців ходять в храми греко-католиків. Православних же окормляють священики Іспанської і Португальської єпархії Константинопольського Патріархату під омофором митрополита Полікарпа (Ставропулоса).

Теги: