Очільник УПЦ КП, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив свої співчуття родині відомого актора Богдана Ступки, чин похорону якого відбудеться у храмі УГКЦ на Аскольдовій могилі в Києві, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УПЦ КП і сайт церкви Миколая Чудотворця.

«Богдан Сильвестрович перейшов у життя вічне, але з нами залишилися втілені ним на театральній сцені та кіноекрані образи: Івана Мазепи і Богдана Хмельницького, старого Кайдаша і Тев’є-Тевеля. .. Богдан Сильвестрович упокоївся, але живою є його душа. Тому ми підносимо молитви за спокій спочилого раба Божого Богдана і просимо, щоби Господь прийняв його у Своє Небесне Царство», -- зазначається у листі Патріарха Філарета.

Громада церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі також молиться і висловлює співчуття рідним та близьким видатного українського актора.

23 липня у церкві св. Миколая Чудотворця відбувся парастас-поминання раба Божого Богдана. Протягом ночі читався псалтир біля спочилого.

24 липня о 08:00 у церкві відбудеться архиєрейська літургія з чином похорону. Потім о 10:00 відбудеться прощання з рабом Божим на рідній сцені театру Івана Франка.

О 14:00 -- похорон на Байковому цвинтарі.

Теги: