У Києві на День Незалежності пройде «Парад вишиванок 2012»Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав розпорядження КМДА, яким затвердив програму заходів, присвячених Дню Державного Прапора України та 21-й річниці незалежності України, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на i-pro.kiev.ua.

22 серпня в столиці свої двері відкрили відразу два музеї – Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького, 7) та Музей шістдесятництва (вул. Олеся Гончара, 33-А). У цей же день у приміщенні Київської міської державної адміністрації відбудеться міський конкурс творчих робіт «Україна – держава моя».

На вулиці Хрещатик 24 серпня з самого ранку відбуватимуться різноманітні змагання, конкурси та концерти.

На Європейській площі з 10:00 до 22:00 глядачам представлять концертну програму «У пісні славимо Вітчизну».

На Майдані Незалежності відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль морозива.

Карнавальне дійство «Парад вишиванок 2012» стартує о 12:00 на Майдані Незалежності. Фінішує парад на Співочому полі, де з 16:00 до 21:00 триватиме святковий концерт з нагоди 21-ї річниці незалежності України «Україно моя, Україно! Найсвятіша ти пісне моя!».

Порадує програма святкування і шанувальників класичного мистецтва – на Софійській площі о 19:00 розпочнеться гала-концерт класичної музики в рамках мистецького проекту «Тобі, незалежна Батьківщино!».

Концертні програми, конкурси та інші культурно-розважальні заходи відбуватимуться в усіх районах столиці.

У Національному музеї українського народного декоративного мистецтва 24 серпня о 12:00 розпочнеться музейне свято, яке триватиме до 21:00.

У Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» з 24 до 26 серпня триватиме ярмарок народних майстрів, а у Печерському ландшафтному парку з 24 серпня до 9 вересня триватиме 57-ма щорічна міська виставка квітів. Цього року темою квіткових композицій будуть «Мелодії українських казок».

У кінотеатрах столиці транслюватимуть фільми про історію становлення української держави. У Державному архіві міста Києва відбудеться виставка архівних документів стосовно Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року.

Теги: