Два місяці, два тижні і два дні зводили дерев'яну церкву УГКЦ на ЯворівщиніДва місяці, два тижні і два дні зводили дерев'яну церкву Зіслання Святого Духа в селищі Івано-Франкове Яворівського району Львівської області, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на gazeta.ua.


Розташована біля міжнародної траси Львів — Краковець. Кошти на будівництво — понад мільйон гривень — виділили бізнесмени із села та обласного центру. Храм освятили греко-католицькі священики.

— На тому місці був пустир, — розповідає настоятель церкви Іван Нижник, 51 рік. — Парафіяни вичищали територію. Щодня приходили з граблями, лопатами, косами. За такий короткий термін храмів в Україні ще не зводили. Але ми не гналися за рекордом, просто вчасно надходили гроші. І хотілося якнайшвидше зробити, бо спека й дощі скручують матеріал.

Довжина споруди 18 м, висота — 17 м. Всередині залишилося зробити іконостас. Із майже шести тисяч жителів села 300 вважають себе греко-католиками. До цього відправи проводили в римо-католицькому костелі.

Теги: