На території перинатального центру в Харкові відкрили новий храмНижній храм святого мученика Віктора відкрився сьогодні, 26 серпня, на території Харківського міського перинатального центру в 602-му мікрорайоні, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН.

Крім того, було закладено капсулу під будівництво верхнього храму. Чин освячення храму провів керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви архієпископ Харківський і Богодухівський Онуфрій.

"Рівно рік тому ми були тут, освячували місце під будівництво храму, а сьогодні його вже зведено. Храм будують люди, храм будують для людей", – сказав ініціатор будівництва церкви генеральний директор ВАТ "Турбоатом" Віктор Субботін.

Привітав усіх також владика Онуфрій. Він подякував меру міста Геннадію Кернесу, Віктору Субботіну та жителям мікрорайону за участь у будівництві храму.

Храм на честь святого мученика Віктора площею 130 кв.м вміщує 150-200 осіб. Він побудований на три бані, у стилі українського бароко. Архітектор – Павло Чечельницький. Настоятелем храму буде ієрей Віктор Бурбело.

Теги: