В Ужгороді готують установчі збори Міжнародної академії богословських наук27 серпня з благословення Предстоятеля УПЦ митрополита Володимира в Ужгородській українській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університеті імені Августина Волошина відбулось засідання робочої групи з підготовки установчих зборів Міжнародної академії богословських наук, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УУБА.

Засідання проходило під головуванням Уповноваженого УПЦ з вищої освіти і науки, ректора академії і президента університету, професора, архімандрита Віктора (Бедь).

Згідно підготовлених проектів установчих документів Міжнародна академія богословських наук буде науковою установою, головним завданням якої є науково-дослідна діяльність спрямована на всебічний розвиток і утвердження богословської науки і освіти.

Окрім науковців з України, до складу даної Академії увійдуть і науковці з Російської Федерації, Білорусії, Латвії, Литви, Естонії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Греції, Грузії та інших країн.

Установчі збори по створенню Міжнародної академії богословських наук заплановано провести в першій декаді вересня ц.р.

Теги: