20 серпня в Будапешті відбулося святкування дня пам’яті святого Стефана, короля Угорського. З благословення ректора Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила та Мефодія, президента Карпатського університету імені Августина Волошина, Уповноваженого УПЦ з питань вищої освіти і науки професора архімандрита Віктора (Бедь) і на запрошення Будапештської єпархії РПЦ у святкуванні взяли участь представники УУБА-КаУ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Божественну літургію в кафедральному Успенському соборі Будапештської єпархії Московського Патріархату очолив голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків МП митрополит Волоколамський Іларіон (Алфєєв). У торжествах взяли участь представники УУБА-КаУ проректор з міжнародних відносин, завідувач кафедри практичного богослов’я, церковного мистецтва та співу професор архімандрит Василій (Садварій) та заступниця завідувача тієї ж кафедри доцент Надія Іванівна Товтин.

Того ж дня професор архімандрит Василій (Садварій) був прийнятий митрополитом Іларіоном з робочих питань. Під час зустрічі було обговорено питання взаємодії в галузі богословської освіти і науки між очолюваною владикою Іларіоном Загальноцерковною аспірантурою та докторантурою РПЦ і Ужгородською українською богословською академією.

Теги: