Зустріч прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко та Папи Римського Бенедикта ХVІ проходила у приватній Папській бібліотеці та тривала півгодини. Про це інформує Управління у зв`язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету міністрів України.

Юлія Тимошенко обмінялася подарунками з Папою Римським
На початку зустрічі Тимошенко подякувала Папі Римському за можливість проведення такої зустрічі. Півгодинна розмова відбувалася у форматі віч-на-віч.

Його Святість Папа Римський Бенедикт ХVІ подарував прем’єр-міністру ювілейну ручку лімітованої серії, виготовлену до 500-річчя собору Святого Петра у Римі.

У свою чергу, Тимошенко подарувала точну лазерну копію рукопису "Христинопільський Апостол". Цей рукопис написано у ХІІ сторіччі церковнослов’янською мовою, він зберігався у монастирі у Христинополі, а тепер у Львівському історичному музеї.

Даруючи рукопис, Тимошенко сказала Його Святості, що апостол є надзвичайно дорогою реліквією для українців, і це точна копія книги.

Також у Ватикані Тимошенко зустрілася з державним секретарем Святого Престолу кардиналом Тарчізіо Бертоне.

Крім того, сьогодні на зустрічі з українською громадою в Італії Тимошенко заявила, що вважає свій візит до Ватикану та зустріч з Папою Римським надзвичайно важливими. "Це велика подія не тільки для мене – це подія для України", - цитує прес-служба Кабміну слова глави уряду.

Тимошенко висловила сподівання, що під час зустрічі з Папою Римським Бенедиктом ХVІ буде нагода обговорити всі проблеми, з якими сьогодні стикається Україна, обговорити питання взаємовідносин між церквою і державою, а також обмінятися думками щодо заходів, які вживаються у світі для зміцнення духовності.

Теги: Тимошенко, України, Христинопільський, подарувала, Півгодинна