18 квітня з залізничного вокзалу м. Києва до Косово відправилася перша черга 17-ї ротації військовослужбовців національного контингенту багатонаціональних сил КФОР у Косово, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

За благословенням блаженнішого митрополита Київського та всієї України Володимира, до Косово у складі чергової ротації відбув клірик Уманської єпархії священик Петро Паєвський, кандидатура якого була узгоджена Синодальним відділом по взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України та Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України.

Протягом року священик Петро, якому присвоєно офіцерське звання, перебуватиме на посаді офіцера з питань релігії та нестиме пастирське служіння в національному контингенті. У складі 16-ї ротації на цій посаді перебував майор ієромонах Кукша (Антонюк), який в кінці квітня, після передачі посади та церковного майна, повернеться в Україну.


Напередодні відрядження голова Синодального військового відділу УПЦ архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин (Маркевич) провів бесіду з священиком, який відбуває до Косово, під час якої звернув увагу на особливості пастирського служіння в національних контингентах, дав низку настанов, а також благословив на успішне виконання завдань з підтримання миру.

Теги: