Ікона Манявської Пресвятої Богородиці, яка вже впродовж тижня перебуває у Тернополі, днями замироточила, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Доба.te.ua.

В храмі ікони Божої Матері “Скоропослушниці” УПЦ КП, що на Східному масиві Тернополя, люди чули приємний запах мира. Про це повідомив настоятель церкви священик Володимир. Вже двоє людей, за словами служителів, біля Манявської ікони зцілилось.

Святиня – з монастиря УПЦ Київського Патріархату, що на Івано-Франківщині, який ще називають "другим Афоном".

Історія Чудотворної мироточивої ікони Манявської Пресвятої Богородиці бере свій початок з Афону. Написав її в 1788 році монах і передав святиню в Нофоафонський монастир у Грузії. За переказами, в 1930-х роках, в часи переслідувань церков, архимандрит монастиря, аби вберегти ікону Манявської Пресвятої Богородиці, передав її іншому монаху. Одного разу Богородиця з’явилася монаху і заповіла відвезти ікону в український Афон. Так на початку двадцять першого століття святиня прибула в Україну. Монах довго шукав, де ж знаходиться український Афон, Богородиця спрямувала його на Івано-Франківщину, в Манявський монастир, з’явилася йому уві сні і сказала: “Я тут вдома, залишай мене тут”.

Теги: