П’ятидесятники за участю влади відкрили у Києві християнський центр розвитку дитини14 жовтня 2014 року у Солом’янському районі Києва відбулось урочисте відкриття дитячого центру розвитку, створеного коштом релігійної громади християн-п’ятидесятників «Скинія» за підтримки районної влади, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

На церемонії були присутні гості зі столичної мерії заступник голови КМДА Ганна Старостенко та начальник служби у справах дітей Микола Кулеба. Привітати церкву із відкриттям дитячого центру прибув старший пресвітер Київського міського об’єднання ЦХВЄ Анатолій Козачок. Гостей зустрічали старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв, маленькі вихованці центру розвитку дитини, їхні батьки та викладачі.

«Сьогодні в Києві не вистачає дитячих садків, центрів творчості для найменших дітей, якраз від 3 до 7 років. Зараз це найактуальніша проблема у сфері освіти міста, адже на 100 ліжечок в дитсадках припадає 130 діточок, – сказала Ганна Старостенко. – Тому дуже дякуємо всім, хто робить цю благородну справу. Незважаючи на те, що ситуація в країні непроста, нам в першу чергу необхідно усі свої зусилля спрямовувати на те, щоб наші діти були щасливими та мали можливість гармонійно розвиватись і фізично, і духовно, незалежно від того, є війна в країні чи ні».

Заступник мера також повідомила, що міська влада сьогодні активно співпрацює з релігійними громадами, які роблять надзвичайно важливий внесок у вирішення соціальних питань міста.

Особливість закладу полягає в інклюзивній формі навчання, яка дає можливість навчатись тут не лише простим дітям, але й малятам з особливими потребами, зокрема діткам-аутистам, яким буде надаватись кваліфікована допомога спеціалістів. Головною метою діяльності дитячого центру є духовний розвиток дитини. А девізом – місце з Писання «Привчай юнака до дороги його, і він, як постаріється, не уступиться з неї».

«У місті є багато дітей, які мають обмежені можливості, - зазначив  Анатолій Козачок. – І ми працюємо над тим, щоб зробити усе можливе, щоб ці діти були адаптовані в нашому суспільстві».

Після завершення урочистої частини гості та маленькі вихованці вирушили на інспекцію нового навчального закладу. Відтепер дитячий центр на вулиці Каблукова, 6 працює офіційно та чекає на своїх маленьких господарів.

Теги: