Український адвентист відновив конкурс «Сто тисяч євро за біблійний текст про святість неділі»Микола Гунько, член Церкви адвентистів сьомого дня з Чернівців, оприлюднив на українському сайті "Кореспондент" звернення, в котрому пише, що "у священиків з'явилася унікальна можливість підтвердити Біблією легітимність святості неділі, а також отримати за це винагороду в розмірі ста тисяч євро", повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

"Щодня, вранці і ввечері читаючи за звичаєм Святе Письмо, кожного разу дивуюся – чому в нашому суспільстві, що вважає себе християнським, святкують неділю, якщо про святість неділі немає жодної згадки ні в Старому, ні в Новому Заповіті? Розумію, що історія питання “субота чи неділя?” має багатовікову дискусію, але заради справедливості потрібно врешті-решт визначитися – або повернутися до джерел християнської віри і святити суботу згідно четвертої Божої заповіді, або ж відкрито заявити про ігнорування однієї з десяти заповідей Закону Божого".

Микола Гунько належить до адвентистів ("суботників"), які не визнають святість неділі, бо по-своєму тлумачать Святе Письмо, тому він впевнено пропонує такі умови конкурсу:

"Отже, я обіцяю виплатити сто тисяч євро за біблійний текст про святість неділі. Ось моя електронна адреса – kamogrjadesh@mail.ru, на яку і прошу вислати потрібний біблійний текст, а також ваші банківські реквізити. Як тільки я побачу позитивну відповідь, то негайно зобов'язуюсь перевести гроші на зазначений вами рахунок. І ще один важливий момент – це повинен бути не просто текст, в якому згаданий перший день тижня, а текст, в якому йде мова про святість неділі, як, наприклад, у книзі пророка Ісаї 58:13, 14 Бог говорить про святість суботи: “Якщо ти стримаєш ногу свою ради суботи від виконання своїх забаганок у день Мій святий, і будеш називати суботу приємністю, днем ​​Господнім святим та шанованим, і її пошануєш”".

Свою пропозицію Микола Гунько адресує в першу чергу не простим віруючим, а священикам, які навчають народ у храмах.

Такий же конкурс з наперед відомим результатом Микола Гунько оголошував і раніше. Очевидно, це є регулярним проектом місіонерського значення.

Теги: