Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочої поїздки до Львівської області в неділю відвідала церкву Преподобної Параскевії (УГКЦ) в селі Зубра Пустомитівського району.

Як передає кореспондент УНІАН, Ю.Тимошенко зізналася, що під час таких поїздок та відвідування святинь завжди “заряджається духом і силою”.

Ю.Тимошенко в храмах "заряджається силою"Юлія Тимошенко поспілкувалася з настоятелем церкви Преподобної Параскевії митрофорним протоієреєм отцем Миколою, настоятелем храму святого Володимира Великого (Українська Автокефальна Православна Церква) митрофорним протоієреєм отцем Ігорем та прихожанами храму.

Під час спілкування Глава українського Уряду відзначила, що надзвичайно рада відвідати церкву Преподобної Параскевії в це велике свято – в день Андрія Первозванного. Вона зазначила, що під час таких поїздок та відвідування святинь завжди заряджається як духом, так і силою.

Юлія Тимошенко також підкреслила, що Україна має найбільшу кількість віруючих серед усіх країн світу, які моляться за добробут і щастя України. «І саме така велика віра допоможе нам подолати будь-які негаразди», - зазначила Прем'єр-міністр.

Під час відвідування церкви Преподобної Параскевії Юлії Тимошенко подарували ікону Святого Володимира та Євангеліє.

Теги: Ю. Тимошенко, Зубра, церква Преподобної Параскевії