УАПЦ прийняла у свою юрисдикцію монастир УПЦ (МП) 21 серпня 2015 року єпископ Віктор (Бедь), керуючий Мукачівською і Карпатською єпархією УАПЦ, прийняв архімандрита Миколая (Реківчака), намісника Свято-Миколаївського єпархіального чоловічого монастиря УПЦ (МП) у смт. Чинадієво, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Карпатської єпархії.

В ході зустрічі було розглянуто питання про перехід монастиря з підпорядкування Мукачівської єпархії Української Православної Церкви (Московського Патріархату) до Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви.


За результатами зустрічі було прийнято архієрейське рішення про прийом Свято-Миколаївського чоловічого єпархіального монастиря в смт. Чинадієво (вул. Санаторна, 89а; 89б) Мукачівського району, Закарпатської області до Карпатської єпархії УАПЦ і видано відповідний указ про призначення намісником даного монастиря архімандрита Миколая (Реківчака).


Єпископ Віктор подякував отцю Миколаю за багаторічне служіння Церкві та подарував йому два наперсних хрести з прикрасами.


Участь у зустрічі також взяв декан Мукачівсько-Ужгородського деканату (благочиння) УАПЦ архімандрит Діодор (Муратов).

Теги: