Адвентистське агентство допомоги та розвитку (ADRA) впроваджує в постраждалих від війни районах Донбасу житлові будинки та надає багато іншої допомоги місцевим мешканцям, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт Адвентистів сьомого дня.

Анатолій Бегас, директор ADRA в Україні, каже: «...Одинадцять проектів у процесі здійснення. Основні проекти — це допомога переселенцям або жителям на сході, у яких зруйновані будинки».

З початку військових дій на Донбасі ADRA в Україні надало постраждалим підтримку продуктами харчування, гігієнічними наборами, одягом і взуттям, фінансовою, соціальною та психологічною допомогою, питною водою. А в квітні 2015 року розпочало піврічний проект, фінансований Управлінням Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців. Мета проекту — відновити приватні й багатоквартирні будинки в Слов'янську, Миколаївці, Краматорську, Закотному, Гірнику, Світлодарську, Сіверську, Дзержинську, Мар’їнці для майже восьмисот сімей, постраждалих унаслідок військового конфлікту.

Наталя Прохоренко, регіональний координатор ADRA в Україні в м. Слов’янську, зазначає: «Будівництво у нас фінансується УВКБ ООН спільно з ADRA, тобто це спільний проект   ми відновлюємо будинки. На даний момент зробили 560 будинків. Це разом з багатоповерхівками».

Окрім того, ADRA в Україні до кінця 2015 року в співпраці зі Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об'єднаних Націй надаватиме продуктові набори й ваучери для придбання товарів першої необхідності в супермаркетах “Брусничка”. Допомогу вже отримали двадцять тисяч жителів Луганської та Донецької областей.

Наталя Ковшук, жителька селища Семенівка, розповідає: «Мы получили новую крышу. Сперва одну сторону, потом вторую. Мы были очень рады. Дверь нам подарило тоже ADRA. У нас вообще двери не было, не закрывался дом. Потом еще нам позвонили и пригласили еще раз в агентство ADRA. Нам предложили ваучеры на продукты питания. Для нас это очень большая сумма, мы очень благодарны».

Адвентистське агентство допомоги та розвитку (ADRA) було засновано в середині двадцятого століття і за час свого існування надало допомогу мільйонам осіб. Сьогодні ADRA є одним із провідних гуманітарних агентств світу й здійснює діяльність у ста тридцяти країнах. Допомагає постраждалим незалежно від їхньої етнічної, політичної чи релігійної приналежності. Тож коли військові дії спалахнули на сході України, агентство простягло тамтешньому населенню руку допомоги.

Теги: