Відкривається всеукраїнський з’їзд військових капеланів УГКЦ14-17 грудня у Києві відбудеться IX Всеукраїнський з’їзд військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви. У заході візьме участь глава УГКЦ Верховний архієпископ Святослав, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Щорічний з’їзд очолює військовий єпископ УГКЦ Михайло (Колтун), керівник Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України. У з’їзді візьме участь більше ста військових капеланів, що побували з душпастирським служінням в зоні АТО.

Відкриття IX Всеукраїнського з’їзду головних військових капеланів УГКЦ відбудеться в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України.

До виступу на з’їзд запрошено Олександра Турчинова, секретаря РНБО України, генерала армії України Віктора Муженка, начальника Генерального штабу, головнокомандувача Збройних сил України, представників Міністерства оборони України, Головного управління виховної та соціально-психологічної роботи Збройних сил України, Головного управління внутрішніх військ МВС України, представників Державної Прикордонної служби України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Після виступів державних представників та звіту керівництва Департаменту розпочнеться 3-денний тренінг для військових капеланів, що складається з підготовки в галузі тактичної медицини (1,5 дні) та трьох освітніх модулів (1,5 дні):

·       Модуль 1: Підготовка священика до місії в зоні бойових дій
·       Модуль 2: Виконання обов’язків капелана у зоні бойових дій
·       Модуль 3: Post-воєнна реабілітація. Як зберегти своє психічне здоров’я

15 грудня під час урочистої літургії глава УГКЦ вручить відзнаку - іменний хрест - ста військовим капеланам, що служили та служать в зоні проведення АТО.

Теги: