Фестиваль "VIRA FEST" відбудеться у Чигирині Черкаської області на свято Трійці, 18-20 червня, та має стати наймасштабнішою всеукраїнською культурно-мистецькою подією цього літа, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

18 червня відбудеться виступ української оперної співачки Олени Гребенюк та симфонічного оркестру, а також спів зіркової гості із Сербії – православної співачки Дивни Любоєвич. Об’єднає всіх учасників свята плетіння вінків та масовий танець з цими традиційними українськими атрибутами з різнотрав’я.

Другий день фесту запам’ятається конкурсом на краще виконання духовної пісні. Переможця чекає приз у 50 тисяч гривень. А зірками вечора стануть українські співачки Тоня Матвієнко, Анжеліка Рудницька та черкаський гурт "Спів Братів".

В третій день фестивалю гості матимуть нагоду побачити і почути запальний грузинський колектив "КАІА".

Дуду Дудунія, керівник колективу КАІА: "Ми розуміємо як нині важко доводиться українцям, адже й самі пройшли цей шлях. І сьогодні, як ніколи важливо бути об’єднаними та мислити оптимістично! Саме тому пропозицію виступити на VIRA FEST ми сприймаємо як можливість подарувати українцям яскраві враження та емоції і висловити підтримку від всіх грузинів".

Третій день фестивалю завершиться масовим виконанням духовного гімну України. Таким чином, переконані організатори, дійству вдасться об’єднати українців навколо істинних цінностей та налаштувати на позитивний лад.   

Олександра Попова-Капінус, директор Міжнародного фестивалю "VIRA FEST" зазначає: "Ми запрошуємо всіх українців приїжджати і отримати незабутні враження. Для всіх, хто звик відпочивати активно, діятиме кемпінгове містечко, де за символічну плату можна буде орендувати намет. Також облаштовано майданчик, де можна буде розмістити власні намети"

В програмі фестивалю також виступи церковних хорів, колективів Черкащини, екскурсійні тури монастирями та храмами Чигиринщини

 

Деталі: на сторінках заходу у ФейсбукВконтакті або за тел. 093-160-40-73

Теги: