Багатодітна одина Кметюків із Дунаєвець на Хмельниччині справила новосілля. Вони переїхали у новий двоповерховий житловий будинок, де виховуватимуть десятеро прийомних дітей, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Оdtrk.km.ua.

Житло для сиріт збудували за гроші німецького благодійного фонду із назвою «Міст в життя». А ініціатором поліпшення житлових умов прийомної сім’ї виступила тамтешня Церква євангельських християн-баптистів «Віфлеєм».

Нову ошатну будівлю для багатодітної прийомної родини Кметюків у Дунаївцях відкривали «всім миром». Діти влаштували для гостей справжній концерт.

Мати-вихователька Любов Олександрівна за 15 років разом з чоловіком виховала 26 дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування. Тепер з прийомними батьками залишаються тільки 10-ро дітей. Всі разом з радістю перебралися у новий будинок, подарований благодійниками.

Двоповерхове житло для сім’ї з прийомними дітьми збудували за гроші німецьких меценатів. Останні допомагають обездоленим дітям восьми країн світу. Тепер завітали і в Україну.

Урочисте перерізання стрічки і родина Кметюків починає життя у новому будинку з частування численних гостей.

Теги: