Столична баптистська "Церква Благодаті" має на меті віддавати на євангельську місію до 90% свого бюджету. Йдучи до цієї мети, у 2015 році вона пожертвувала для поширення Божого слова 48% своїх річних надходжень, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Любомир Матвієв, пастор церкви, відзначив, що його громада також відправила місіонерів в Папуа – Нову Гвінею та підтримуємо їх, відчуваючи свою відповідальність у проповіді Євангелія “аж до краю землі”.

Сім'я Константиніків, місіонери в Папуа Нова Гвінея, розповідають: "Бог вложил в наши сердца желание быть миссионерами, и готовил нас к этому с самого рождения. Мы оставили дома всё. Постирать в машинке, принять душ или съесть бутерброд с маслом, – это стало для нас только воспоминанием. Здесь нет электричества и воды, пищу готовим на костре. Дома мы оставили церковь, друзей и духовную поддержку. Но у нас есть огромное желание видеть плоды нашего служения в Папуа – Новой Гвинее, видеть, как люди преображаются. А также быть свидетелями их покаяния, крещения, возрастания в вере... Это счастье ничем не заменить!"

Теги: