Секретар Черкаської міськради зіграв роль інваліда на візку, щоб довести проблему відсутності пандусів при церквахНа Черкащині телепрограма "Вікка-новини" почала цикл сюжетів "Ми – Європа". Журналісти висвітлюють основні аспекти європейської угоди з Україною та про те, що це значить для Черкас. Почали з аспекту цінностей, зокрема з дороги до Бога через бар’єри й паркан, повідомляє "Релігія в Україні".

У Черкасах жінка в інвалідному візку одного разу не потрапила до церкви через непорозуміння з тамтешнім охоронцем. Той у допомозі здолати перепону відмовив. А пандус біля храму жінка самотужки долати більше й не береться. Журналісти взялися перевірити доступність черкаських церков для інвалідів.

Секретар міськради Олександр Радуцький погодовся виконувати роль інваліда на візку. Не всі храми міста виявилися доступними для його проїзду. Депутат каже, що у Польщі, де він був, такої проблеми немає. Втім, каже, що влада не може втручатися у справи церкви, а тому їй самій треба звернути увагу на цю проблему.

Також він закликав громадян звертатися до міськради з пропозиціями щодо облаштування пандусів при церквах, тоді влада зможе вплинути на церкву.

Теги: