Для профілактики пограбувань поліцейські Рівненщини будуть чергувати поблизу храмівПісля виявлення чергових спроб пограбувань церков в регіоні, в поліції Рівненської області заявили про встановлення чергувань біля храмів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

У зв’язку с останніми пограбуваннями правоохоронцями розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за частиною 1 статті 194 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає штраф або виправні роботи на строк до двох років, або до трьох років позбавленням волі.

Як зазначає сайт УПЦ, на Рівненщині злочинці вже декілька років грабують храми безкарно. Тільки за минулий рік було здійснено більше двадцяти актів вандалізму та пограбувань храмів, жоден із злочинців до цього моменту не поніс належного покарання.

За повідомленням відділу комунікації управління Національної поліції у Рівненській області, відтепер поліцейські спільно з громадськими формуваннями нестимуть службу поблизу храмів Рівненщини, щоб унеможливити подальші крадіжки з церков.

Теги: