Влада Львова відселяє Російський культурний центр з будівлі при єпархії УПЦВлада Львівщини прийняла рішення виселити «Російський культурний центр» з будівлі у центрі Львова, яку він майже безоплатно займав 26 років. 9 листопада під час круглого столу у Львівській облраді обговорювали конкурсні умови щодо оренди згаданого приміщення, передає, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням Vidia.org.

1 листопада листи про виселення було скеровано кільком російським товариствам, які розташувалися у будинку при кафедральному соборі святого великомученика Григорія Побідоносця Львівської єпархії УПЦ (МП).

Як повідомив заступник голови обласної ради Володимир Гірняк, у разі, якщо згадані організації відмовляться добровільно покинути приміщення, а, швидше за все, так і станеться – тоді буде подано позов до суду про примусове виселення. Паралельно із судовою тяганиною облрада планує оголосити конкурс для громадських організацій волонтерів та учасників АТО щодо подальшої оренди будівлі.

Однак, як наголосив Гірняк, приміщення перебуває у дуже поганому стані, потребує капітального ремонту.

«Щодо коштів на ремонт – потрібно шукати їх спільно», – зазначив Володимир Гірняк, звертаючись до присутніх представників громадських організацій, волонтерів та бійців АТО.

На думку заступника голови облради, виселення Російського центру з будівлі за рішенням суду може відбутися вже за два-три місяці.

У жовтні Львівська облрада вирішила повернути собі будівлю за адресою вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщувався Російський культурний центр. До цього в облраді було створено тимчасову контрольну комісію для вивчення питання правомірності користування комунальним приміщенням за адресою: вул. Короленка, 1а у Львові, де розміщуються декілька російських організацій.

Теги: