Депутат ВР готовий стати на коліна перед митрополитом Онуфрієм, якщо той заступиться за в’язнів Кремля
Депутат пише главі УПЦ, що "нині, на історичному роздоріжжі, виключно Ви особисто можете довести, що Українська Православна Церква (така її юридична назва), є все-таки УКРАЇНСЬКОЮ, а не філією РПЦ в Україні".

Він закликає "заступилися за православних християн – українських патріотів, котрі нині перебувають в ув'язненні Кремля з політичних мотивів – Миколи Карпюка, Станіслава Клиха, Олега Сенцова, Олександра Кольченка та інших".

Андрій Лозовий переконує, що ці люди "не мають можливості здійснити щиросердечну сповідь і Святе причастя – головні ритуали православного християнина – у зв'язку з тим, що за надуманими звинуваченнями перебувають у московсько-грозненських казематах, де їх катують".

Депутат запевняє, що "якщо з Божою поміччю Ви підтримаєте українських в'язнів Кремля – готовий публічно стати перед Вами на коліна, вклонитися в ноги, подякувати і попросити у Вас Архіпастирського благословіння". В іншому випадку депутат пересвідчиться у тому, "що команди Вам дає не Господь Бог, а кремлівсько-сатанинський режим Путіна, який є спадкоємцем лєнінсько-сталінського режиму.

Депутат підписався так: "Раб Божий Андрій (Лозовий), народний депутат України (РПЛ), член Парламентської Асамблеї Ради Європи".

Під публікацією з'явилися численні коментарі на підтримку звернення. В числі тих, хто першим висловив солідарну з Лозовим позицію – Дмитро Ярош, Володимир Омелян, міністр інфраструктури України, інші відомі політики та лідери думок.

Теги: