Після виступів численних активістів різних церковних громад і учасників АТО сесія Ужгородської міської ради підтримала порядок денний сьогоднішнього засідання. «За» проголосували 34 депутати, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на 0312.ua і Galagov.tv.

В Ужгороді на сесії міськради зіштовхнулися військові та священики УПЦ

Почувши заяву про зняття з розгляду сесії проект рішення про поділ земельної ділянки між громадами УАПЦ та УПЦ (Московського Патріархату), священики УПЦ (МП) сунули до президії ради та з криками "Ми не підемо звідси, поки ви не проголосуєте за це рішення!", заблокували трибуну, на якій вже стояли військові.

Між сторонами почалася перепалка, яка переросла у масову штовханину та бійку між одним з військовослужбовців та священиками. Після втручання правоохоронців та колег військового, бійку розв'язали.

В Ужгороді на сесії міськради зіштовхнулися військові та священики УПЦ

Мер Ужгорода попросив присутніх у залі заспокоїтися, припинити конфліктувати і оголосив 30-хвилинну перерву, після чого разом з депутатами покинув приміщення. Військові вийшли, однак священики продовжують стояти біля трибуни співаючи молитви.

Нагадаємо, що недавно Карпатська єпархія УАПЦ висловила обурення тим, що ужгородська влада планує надати землю храму Мукачівської єпархії УПЦ (МП) без складання технічної документації та до винесення рішення суду.

31 березня на сайті УПЦ (МП) з'явилося спростування "дезінформації про бійку духовенства з воїнами АТО" — представник Мукачівської єпархії УПЦ (МП) протоієрей Олександр Монич зазначив, що "на початку згаданої сесії чисельні прибічники «УАПЦ» прибули до зали засідань міськради, взявши в облогу її президію. Разом з ними у провокації взяли участь неідентифіковані особи у камуфляжі, яких окремі ЗМІ назвали «учасниками АТО». У дійсності, значна частина цих екіпірованих осіб виявилася прислужниками парафій «Карпатської єпархії УАПЦ». Вони, як і решта провокаторів, не мають жодного відношення до АТО", йдеться у повідомленні.

Читачі самі можуть зробити висновок про ситуацію у міськраді, переглянувши відео з місця події:

Теги: