Зокрема, на сайті Карпатської єпархії зазначається, що 27 травня 2017 року, в рамках візитації до Духовної місії Карпатської єпархії УАПЦ в Чеській Республіці, Преосвященнійший Віктор (Бедь)... на запрошення керівництва міжнародного Православного братства лицарського ордену рівноапостольних Костянтина і Олени, прийняв участь в якості почесного гостя на річних зборах братства, що проходили в м. Тепліце", де він "молитовно благословив початок роботи річних зборів міжнародного Православного братства лицарського ордену в м. Тепліце, освятив святою водою відзнаки братства, які надалі вручались нагородженим, помазав освяченою олією номінантів братства та виступив з вітальним словом".

Більш того, за заслуги в утвердженні та розвитку православ'я, а також за багаторічну наукову, педагогічну, благодійницьку та подвижницьку діяльність, рішенням керівництва братства владика Віктор (Бедь) був удостоєний найвищої нагороди – ордена зірки святого Костянтина Великого.

На сайті єпархії УАПЦ зазначається, що у заході також взяли участь "високоповажні і титуловані особи в духовному сані з ряду Помісних Православних Церков, Гуситської Чехословацької Церкви, Римо-Католицької Церкви, державні урядовці, генерали, науковці та благодійники з країн Європейського Союзу та інших держав".

Тут же наведено фотодокумент з перекладом - підтвердження ставропігійного статусу "Лицарського ордену св. Костянтина і Олени" за підписом тодішнього предстоятеля Православної Церкви Чеських земель і Словаччини митрополита Христофора від 13 березня 2006 року.

Теги: