Як повідомили в Департаменті інформації УГКЦ, 10 квітня 2010 року у Ватикані було повідомлено про те, що Святіший Отець Бенедикт XVI, Папа Римський, прийняв зречення з уряду Єпарха української греко-католицької єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Аргентині, подане влад. Михаїлом (Микицеєм), відповідно до приписів канону 210 § 1 Кодексу Канонів Східних Церков.

Папа Римський прийняв зречення єпископа УГКЦ

Одночасно, Святіший Отець Венедикт XVI призначив Владику Святослава (Шевчука), титулярного єпископа Galbae Castrensis, дотеперішнього Єпископа-помічника цієї єпархії, тимчасовим Апостольським Адміністратором sede vacante (вакантного осідку) української греко-католицької єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Аргентині.

Довідка української секції «Радіо Ватикан»

Народжений у 1934 році, Владика Михаїл виконував служіння Єпископа-помічника української греко-католицької єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Аргентині від 1990 року, а від 1999 до сьогодні очолював її як правлячий архиєрей. Владика Святослав (Шевчук) призначений Єпископом-помічником цієї єпархії 14 січня 2009 року. Він отримав архиєрейське рукоположення 7 квітня того ж року

Теги: