Цією дорогою користуються мешканці 11-ти сіл. Священик УГКЦ отець Роман, який служить у селах Мшанець, Галівка і Плоске, став ініціатором цього відео. Крім цього, мешканці зареєстрували петиції на сайті Кабміну та облради з вимогою капітально відремонтувати автодорогу.

Як пояснив у коментарі Tvoemisto.tv керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв'язку ЛОДА Роман Кокотайло, протяжність усієї дороги становить 19 км, 16 із яких – з гравійним покриттям. «У 2016 році ми почали ремонтувати її з асфальтованої частини. Тоді відремонтували один кілометр. Торік оновили ще 1,1 км. Цього року також плануємо роботи, але після затвердження переліку ремонтів», – каже Роман Кокотайло.

За його словами, з пропозиціями відремонтувати дорогу до області звернулася Старосамбірська райдержадміністрація та районна рада. Безпосередні роботи планують розпочати у травні-червні цього року. «Щоб відремонтувати всю дорогу Мшанець – Стрілки, необхідно близько 60 млн гривень за умови, що буде один шар асфальтобетонного покриття», – додає Роман Кокотайло.

Днями Львівщину відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який, окрім іншого, проінспектував ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі.

Теги: