Зокрема, на Рівненщині християнська молодь пропонує безкоштовну доставку продуктів літнім людям. Таку ініціативу опублікував на своїй сторінці в фейсбуці пастор церкви “Джерело життя” (м. Здолбунів) Олександр Калінський.

"Розуміючи, що пандемія несе найбільшу загрозу саме для людей похилого віку, ми, молодь церкви «Джерело життя» нашого міста, маючи бажання догодити Богові й виявити любов до наших ближніх, готові під час карантину організувати доставку продуктів харчування та найнеобхідніших товарів для тих, хто дійсно має в тому потребу. Це не є роздачею гуманітарки (в нас її немає). Це не є комерційним проєктом (ми не беремо за це гроші, ми не збираємося навертати вас у свою віру). Ми лише готові безкоштовно зробити доставку необхідного (у межах міста) під час пандемії. Тільки принесли, віддали, не заходимо в гості, бо в цьому і суть карантину. Координатори проєкту: Петренко Кирило +38063 678 06 48 (Viber, Telegram), Астахов Марк +38063 545 64 05 (Telegram)", - пише пастор.

Львівські священники незалежно від юрисдикцій також пропонують християнську взаємодопомогу нужденним і хворим людям в умовах карантину.

"Улюблені брати та сестри! Під час пандемії потрібно подбати за близьких, особливо людях похилого віку, які знаходяться у групі ризику! Ми пропонуємо кожному долучитися до акції християнської любові! Наш принцип: бери - друкуй - працюй у своєму під'їзди, будинку, районі.... без зайвої організації та бюрократії! Автор ідеї - Міжнародний науковий проект "Київське Православ'я", - повідомив 22 березня священник Сергій Горбік і оприлюднив зразок анкети-звернення, у якому пропонується допомогти своїм сусідам - літнім людям.

Християни почали доставляти літнім українцям продукти додому

У Запоріжжі християни мобілізували волонтерів міста на допомогу людям похилого віку під час карантину. У зв’язку з карантином у Запоріжжі християни активно мобілізують волонтерів міста на допомогу людям похилого віку під час карантину. Багато років поспіль широку благодійну роботу для знедолених, переселенців та малозабезпечених веде Міський Центр Допомоги в якому працюють віруючі.

На базі Міського центру допомоги Запоріжжя вже створено спеціальний штаб, який буде забезпечувати продуктовими наборами одиноких літніх людей та маломобільних.

За ініціативи голови молодіжного відділу Мукачівської єпархії УПЦ (МП) архімандрита Агапіта стартує новий екстрений благодійний проект «Ліки для душі та тіла», мета якого — подбати про безпеку літніх людей. Під час проекту організовуються групи волонтерів, які б змогли забезпечити експрес-доставку продуктів та ліків до адресата. Для людей похилого віку будуть доставлятися ліки та харчові продукти, а також за необхідності священнослужитель зможе надати духовну підтримку, прийняти сповідь та причастити.

Теги: