Це частина благодійної допомоги предстоятеля ПЦУ митрополита Епіфанія, яку він направив до лікарень, що особливо потребують засобів індивідуального захисту.

Загалом, сьогодні глава ПЦУ передав 13 тисяч таких захисних екранів під час зустрічі в актовій залі Київської православної богословської академії з представниками Посольства Литви та благодійних організацій України: тимчасово повіреним у справах Литовської Республіки в Україні Тадасом Вальонісом, радником Посольства Литовської Республіки в Україні Томасом Сікорскісом, заступником голови Управління соціального служіння та благодійності «Елеос-Україна» протоієреєм Сергієм Дмитрієвим, а також військовим капеланом протоієреєм Олегом Скнарем.

«Сьогодні триває невидима війна з вірусом, який практично паралізував увесь світ. І ми вдячні, що представники інших народів допомагають Україні. Ми, як Церква, з радістю долучаємося до таких благодійних проектів, бо це наш обов’язок – допомагати нужденним, творити добрі справи та піклуватися про тих, хто цього потребує», – сказав на зустрічі предстоятель Православної Церкви України.

Теги: