Хоча основним завданням імамів-капеланів є духовна і психологічно-моральна підтримка, вони не забувають і про хліб навсякдень. Цього разу, як і раніше, наставники передали воїнам зібрані одновірцями гостинці. У пакунках були халяльні сосиски і ковбаса, твердий сир, вершкове масло, рис, фініки, макаронні вироби, борошно, чай, олія, а ще вода з джерела Зам-Зам, сіваки й ароматичні олійки.

Як зазначено на сторінці Військового капеланства мусульман України в соцмережі Фейсбук, через карантинні обмеження, які запроваджені й у війську, не з усіма одновірцями вдалося поспілкуватися особисто.

Зокрема у публікації написано таке: «Цього разу — Луганський сектор. Велика подяка всім, хто взяв участь в організації допомоги військовослужбовцям-мусульманам. На жаль, не всі заплановані зустрічі вдаються цього разу, але попереду — зняття карантину і повноцінна капеланська робота. Боже, бережи Україну, її захисників і підтримуй тих, хто допомагає людям! Амінь!».

Імами-капелани, перебуваючи на Сході України, відвідали й Ісламський культурний центр «Бісмілля» м. Сєвєродонецька (зараз — обласний центр Луганської області).

Теги: