У переліку антимінсів зазначені:

1. Антимінс, освячений святителем Інокентієм (Борисовим), архієпископом Херсонським (тоді — єпископом Чигиринським, вікарієм Київської єпархії) для Свято-Миколаєвського храму села Балаклея (зараз —Балаклея Смілянського району Черкаської області) у 1839 році.
2. Антимінс, освячений Преосвященним митрополитом Київським і Галицьким Арсенієм (Москвіним) у 1870 році.
3. Антимінс, освячений Преосвященним єпископом Балахнінським Анастасієм (Олонецьким), вікарієм Нижегородської єпархії для храму св. муч. Агафії с. Кудлеі Ардатовського повіту у 1899 році. Підпис єпископа Нижегородського та Арзамаського Володимира (Петрова).
4. Антимінс, освячений Преосвященним митрополитом Київським і Галицьким Феогностом (Лєбедевим) для Київського Університету св. рівноап. князя Володимира у 1901 році.
5. Антимінс освячений Преосвященним митрополитом Київським і Галицьким Флавіаном (Городецьким) у 1911 році.
6. Антимінс, освячений священномучеником Сильвестром, архієпископом Омським (тоді — єпископом Прилуцьким, вікарієм Полтавської єпархії) для храму святителя Феодосія Чернігівського у с. Столпяги Переяславського району у 1911 році. Підпис Преосвященного архієпископа Полтавського та Переяславського Назарія (Кирилова).
7. Антимінс, освячений митрополитом Київським і Галицьким Флавіаном (Городецьким) для Олександро-Невського кафедрального собору м. Варшави у 1912 році.
8. Антимінс освячений Преосвященним єпископом Черкаським Назарієм (Бліновим), вікарієм Київської єпархії, для Свято-Троїцького храму Китаївської пустині у 1921 році.

Їх фото оприлюднені на сайті Київської академії УПЦ (МП).

Теги: