Під час зустрічі Ради «Орден Святого Пантелеймона» було обговорено питання про попередні результати конкурсного відбору 2019-2020 рр. на присудження відзнак за професіоналізм та милосердя.

Присутнім було представлено доповідь члена Ради М.З. Згуровського на тему «Прогнози та реалізація пандемії COVID-19 в Україні та світі».

Раніше, 12 травня, митрополит Львівський і Галицький Філарет взяв онлайн участь в ХІ Конгресі медичних сестер «Медсестри проти COVID-19», який організований Науково-практичним Медичним Центром Дитячої Кардіології і Кардіохірургії МОЗ України. Під час відкриття форуму, владика Філарет звернувся зі словом привітання до організаторів і учасників конгресу та привітав медсестер з Всесвітнім днем медичних сестер.


Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» була заснована за ініціативи екс-міністра охорони здоров’я Василя Князевича та колишнього глави УПЦ (МП) митрополита Володимира (Сабодана). З часом відзнака була підтримана іншими християнськими конфесіями України.

Теги: