Наразі у відкритому доступі для читання знаходиться кілька книжок. Це, зокрема, збірка поезій "Маяк" — автор звертається до релігійної християнської традиції з позицій сучасної рефлексії над буттєвим тлом. Тексти створені на грунті ідей "символьно-естетичного концептуалізму".

Інша книжка — новела "Вілла Каліса" — оповідає про дивну історію, яка трапилася у невеличкому містечку зі священником та ще кількома містянами. "Усталений спосіб життя, традиційний моральний уклад обивателів порушують багаті люди, які оселилися неподалік у своєму помешканні. Що ж відбулося насправді?" — йдеться в анотації видання.

Ще одна книжка "Просторі нотатки" — це робоча назва однієї із самодостатніх частин другого тому «Безкінечної теми», — книги, перший том якої вже розташований у мережі. Як пише священник, «"Просторі нотатки" написані давно у час внутрішньої тихості, затишку, коли ще служив у містечку. В них намагався для себе з'ясувати правду свого життя, яка постає у явленнях однієї людини іншій, у цій загадці людського побутування, коли є натяки, є питання, а відповідей безліч, а відтак, їх майже немає... Людина-тайна постає завжди перед шукачем смислів свого життя. І як відповісти цій тайні існування власним буттям, — це справа кожної особистості».

А у збірці коротких оповідей «Магнат і його трубач» йдеться про несподівані та надзвичайні значимості людського існування, про потребу видіти світ особливими очима свідомості й серця.

Всі збірки можна читати у відкритому доступі насайті "Букнет".

Теги: