Євген Несхес очолює напрямок у «Шатро Авраама», яке займається розповсюдженням монотеїзму серед ув'язнених і наданням їм духовної та матеріальної допомоги. Як розповів лідер УЄОЦ «Шатер Авраама» Йосип Гафт, роботи з поширення монотеїзму ведуться у всіх виправних установах області та в інших місцях, пов'язаних з обмеженням свободи, і в більшості з них створені групи, які сповідують монотеїзм.
Подяка була вручена за діяльність, пов'язану з допомогою в запобіганні поширенню коронавирусной інфекції в місцях позбавлення волі. В документі, підписаному виконуючим обов'язки начальника управління полковником внутрішньої служби Вадимом Кирієнком, це було сформульовано так: «За вагомий внесок у попереджені розповсюдження короновірусу в установах виконання покарань, підпорядкованих Південно-східному міжрегіональному управлінню з питань виконання кримінальних покарань, високу громадську позицію, ініціативність, плідну співпрацю та взаємодію з державними установами ДКВС, в питаннях щодо недопущення занесення і поширення СОVID-19».
Йосип Гафт розповів подробиці: «Керівник напрямку Несхес Євген з Сергієм Присяжним та іншими помічниками регулярно відправляють книги "Уроки життя", необхідні медикаменти, а у зв'язку з карантином регулярні посилки з засобами індивідуального захисту».
Теги:




dutchak1 написал: