Про спалах серед вірян у Ратнівському районі напередодні на брифінгу в обласній адміністрації розповіла заступниця голови Тетяна Щербак. Зі слів чиновниці, 20 недужих у селі Річиця — віруючі баптисти.

“Ми контактували з пресвітером. Там дійсно є певна кількість хворих людей, але не проводилася така кількість ПЛР-тестувань, яка була озвучена — 20 осіб. По-друге, якщо там є така кількість хворих, люди розповідають, що дезінфекція осель не робилася, не ставили їх на облік, не перевіряли їхніх членів сімей і родин”, — зазначає голова ООЦ ЄХБ.


Ярослав Троць каже, що вже не вперше на брифінгу в обласній адміністрації озвучують неповну інформацію. З його слів, звітуючи, в ОДА плутають села та кількість вірян. “Якщо брати по історії брифінгів, то одного разу був озвучений населений пункт і названа наша громада, хоча її там немає. Якщо говорити по Черчинській сільській раді, там є декілька протестантських громад. Наша — одна, і вона нараховує не 400 людей, а близько 200”, — каже Троць.

Пресвітер церкви євангельських християн-баптистів у селі Річиця Ратнівського району Йосип Хвищук розповів "Суспільному": усього в церкві майже 160 вірян. Нині в лікарні одна людина.

Зі слів Ярослава Троця, згоди у питанні спалаху в релігійній громаді шукатимуть з чиновниками ОДА.

Теги: