"Запам’ятайте свій випускний і вступ як незвичний досвід та пишайтеся тим, що не лише впоралися, а й не впали духом і підтримали своїх друзів, — говориться у зверненні. — Дорога молоде, ви розпочинаєте самостійну життєву дорогу з розмаїттям можливостей, відкриттів, досягнень, талантів, перспектив розвитку. І, повірте, зараз саме час втілювати у життя найсміливіші ідеї, адже все людство потребує «перезавантаження» для якого потрібна ваша енергія та нестандартні рішення. Так, молодість – це, окрім можливостей, і багато викликів, але в усіх життєвих випробуваннях нехай разом з вами перебуває Господь – як приклад, як справжній помічник та наставник, Який прагне, щоб ваші добрі мрії не втратили своєї сили та втілилися у життя. Щоб ви реалізували власні таланти, даровані Господом, і зазвучав ваш унікальний голос у багатоголоссі цього світу".

Він нагадав, що цьогоріч свято молоді збіглось із Днем Конституції України. "Це гарна нагода побажати вам також, аби у своєму житті ви керувались правдою і законом задля того, щоб в Україні як європейській державі панувало верховенство права. Знати свої права та обов’язки, дієво захищати їх – це ваша сила як свідомих громадян, що зможе змінити на краще все життя цілої країни", — зазначається у зверненні.

"Перед вами – величезний простір можливостей. До усіх іспитів вам, дійсно, додався ще один – на винахідливість. Але ж молодість, день якої ми сьогодні святкуємо, визначається не віком, а відкритими розумом та серцем – для нових знань та досягнень. Тож усіх молодих духом людей вітаю сьогодні зі святом та бажаю бути оптимістами..." — вітає митрополит.

Теги: