Учасники зосередились на питанні, як старшому пресвітеру найкращим чином вибудувати служіння у трьох ключових напрямах – взаємодія з пасторами області, підготовка та введення в служіння молодих людей до пасторського служіння і благовістя та утворення нових церков.

У зустрічі взяли участь п’ятнадцять старших пресвітерів, більшість з яких минулоріч прийняли служіння в області.

Упродовж двох днів було розглянуто кілька ключових тем. Першу з них модерував Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ. Йшлося про роль і служіння старшого пресвітера, про моделі розвитку пасторів, підготовку та введення у служіння наступного покоління служителів. На відміну від прослуховування лекційного матеріалу проходило спільне обговорення за цією темою.

Тему благовістя модерував Роман Вечірківський, заступник голови з питань місії. Служителі розглянули способи, як розвивати благовістя та утворення нових церков в області, проаналізувавши, яку євангелізаційну картину маємо сьогодні.

Про взаємодію між обласними об’єднаннями розповідав Сергій Мороз. Йшлося про те, як мати щирі, відкриті та братерські стосунки для спільної підтримки і взаємодії, аби духовні та організаційні питання могли вирішувати найкращим чином.

Ігор Бандура порушив тему фінансового служіння – про те, яким чином у сучасних умовах сприяти тому, аби різні види служіння мали фінансову підтримку та забезпечення. Також йшлося про те, яким чином інформацію про життя церков, об’єднання та Союзу робити доступною для більшої кількості членів церкви, аби ті підтримували служіння молитовно й матеріально.

Окрім обговорень з вищеназваних тем служителі мали активний відпочинок, зокрема волейбол, і час для вивчення Біблії та молитви – особистої, спільної, у групах.

У зустрічі взяв участь місіонер Авраам Байбл, який заохочував пасторів власним прикладом мотивувати інших до благовістя.

По завершенню двох насичених днів спільності учасники зазначили, що ця зустріч не мала формальний характер, багато часу було присвячено молитві, роздумам, осмисленню та моделюванню спільного служіння. Служителі домовилися, що у майбутньому такі зустрічі мають проходити двічі на рік.

Теги: