Останній жертві пропонувалося за 200 тисяч доларів стати масоном, вступити в Ложу Ротшильда та отримати посаду в Кабміні України «за сприяння британських братів».

Чоловік (вочевидь, бізнесмен) з-під Луцька не лише приготував гроші, але й навіть вже попередньо написав і заяву на прийом в «Групу Ротшильда», однак, щось пішло не так. Найвірогідніше новоспечений масонський «брат» поділився своїми мріями та очікування з кимось, хто став членом «Групи Ротшильда» вже раніше і теж чекав на призначення в уряді.

Так чи інакше, але луцького афериста затримали при отриманні тих самих 200 тисяч доларів.

Департамент стратегічних розслідувань Нацполіціі повідомляє: «Засновник і голова Луцької міської організації однієї з політичних партій налагодив злочинну схему вимагання коштів за нібито допомогу в призначенні на керівні посади в вищих органах державної влади України».

Зазначається, що зловмисник, який представлявся від імені британської організації «Група Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції і легко входив у довіру до потерпілих.

На схемі йому вдалося заробити понад 1,5 мільйона доларів.

У затриманого серед іншого вилучили заяву потерпілого на вступ в закриту «Групу Масонів», перстень «Печатка Масона» і, власне, 200 000 доларів.

Теги: