«Мета цієї школи — підготувати людей до місії чи то в Україні, чи то за кордоном. Ми хочемо виховати молодь, для якої головним в житті буде не бізнес чи заробітки, а служіння Богу. На факультеті флорболу навчаємо, як використовувати спорт для поширення Євангелія», — розповідає Антон Тимонішин.

Навчальна програма складається з вивчення Біблії, теорії тренувань та майстер-класів з флорболу. Велику увагу приділяють дисципліні: студенти повинні дотримуватись графіку, який доволі насичений. Перше тренування починається о 6:00, а навчальний день закінчується о 18:30. Ввечері у студентів вечірня молитва та обмін свідченнями.

На першому курсі навчаються семеро студентів, на другому — шестеро. Це жителі Луцька, Мукачева, Жденієва, Білої Церкви, Запоріжжя, Дніпра.

Після завершення курсу їх очікує триденний місіонерський похід. Студенти вирушають у нього без грошей відповідно до Матвія 19:9-10 «Не беріть ані золота, ані срібла, ані мідяків до своїх поясів, ані торби в дорогу, ані двох одеж, ні сандаль, ані палиці. Бо вартий робітник своєї поживи».

Вони мають дістатись до певного населеного пункту, знайти сім’ю, яка їх прийме на три дні, і за цей час говорити місцевим людям Євангеліє, будувати основу, щоб в майбутньому можна було заснувати церкву.

Також кожен учасник школи має провести християнський табір. Крім того, кожен має набрати групу дітей чи підлітків, щоб навчати гри у флорбол та викладати Біблію. Другокурсники вже мають 10 груп, в яких навчаються 84 учні.

Всього навчання в школі триває три роки: по два місяці щороку в літній період. У 2021 році буде перший випуск на факультеті флорболу.

Місіонерська школа «Precept International Mission School» заснована у 2012 році. Вона складається із п’яти факультетів: із журналістики, тхеквондо, флорболу, футболу, фітнесу. Навчання на факультеті флорболу відбувається в Україні, а на інших — у Молдові. Студентами школи можуть стати члени помісної церкви, в яких лежить серце до місії. До слова, випускники різних факультетів стали місіонерами у 27 країнах.

Теги: